Asansör Kiralama

Eskişehir’de bulunan çoğu firmanın yük asansörüne sahip olmaması, şehirler arası nakliye hizmeti veren firmaların asansör ihtiyacınızı karşılayamaması taşınma işleminizde problemler yaşamanıza sebep olur. Eskişehir asansör kiralama hizmetimiz, eşyalarınızı güvenle ister yüksek katlara isterseniz giriş katlarındaki dairenize kolayca yerleştirebilmeniz için uygun fiyatlarla Eskişehir Eseren Nakliyat ile sizlerle.

 

 

 

Binanızın dışında tespit edilen uygun noktaya yerleştirilen yük asansörü yardımı ile kamyonların yanaşamayacağı dar sokaklar, eşyalarınızın zarar görebileceği dar kapı ve merdivenlerden hiç etkilenmeden kolayca yeni dairenize yerleşmenizi sağlıyoruz. Son teknoloji yük asansörlerimiz ile iş gücünden tasarruf ederek eşyalarınızın deforme olmasından korkmadan taşınabilirsiniz. İster bir dairenin eşyasını isterseniz tüm apartmanın eşyasını taşıyabileceğiniz eşya asansörleri yorulmadan eşya taşımanıza imkan sağlar.

 

 

 

Asansör kiralama Eskişehir firması arıyorsanız Eseren Nakliyat her zaman sizlerin yanında… İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alıp size uygun tarih dolmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Görseller