Hakkımızda

 

Evden eve nakliyat özenli bir çalışma ve tecrübe isteyen bir iştir. Nakliyat konusunda anlaşma sağlansa da çoğu şehirler arası firma asansör hizmeti sağlamaz şehir içi nakliyecilerde de asansör olmayabilir. İşte bu durumlarda devreye giren asansör kiralama gereksiniminizi güvenle karşılayabileceğiniz tek yer Eskişehir Eseren Nakliyattır.

 

 

Giriş kattaki dairelerden çok katlı binalara kadar istenilen her yüksekliğe kolaylıkla eşya taşımanızı sağlayan asansörlü nakliyat, hem bina içi taşımada yaşanabilecek olumsuzluklardan hem de fazladan insan gücü gereksiniminden kurtulmanızı sağlar. Asansörlü nakliyat Eskişehir ihtiyacınızda güvenle başvurabileceğiniz firmamız bütün eşyalarınızı hassasiyetle taşır.

 

 

Dar sokaklar, sıkışık merdivenler, dar kapılarla uğraşmadan bina dışına kolayca kurulan son teknoloji asansörlerimiz ve tecrübeli personelimiz ile Eseren Nakliyat Eskişehir olarak 1997'den bu yana hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmete uygun fiyatlarla ulaşabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir, size en uygun tarih için rezervasyon yaptırabilirsiniz.